Спілка сільського зеленого туризму України -

Наша мета популяризація відпочинку в українському селі; сприяння розвитку сільської інфраструктури, а саме зайнятості сільського населення; популяризація звичаїв сільського гостинності та пов'язаних з ними історико-культурної спадщини; збереження навколишнього середовища; сприяння міжнародному співробітництву в сфері зеленого туризму.

Споживачі послуг сільського зеленого туризму мають також значну кількість переваг від використання можливостей даного виду відпочинку, а саме:

  • активний відпочинок «на природі»;
  • навчання виробництву продукції на селі, набуття нових умінь;
  • вживання натуральних страв;
  • пізнання культури регіону;
  • безпосереднє спілкування з місцевими жителями.

Знак та сертифікат «Українська гостинна садиба» мають 210 власників у 21 області, у т.ч. 96 базового рівня, 38–першого, 41–другого, 35–третього (найвищого) рівня; знак та сертифікат «Зелена садиба» мають 49 садиб у 7 областях, у т.ч. першого рівня – 45, другого – 4.

Сільський зелений туризм дає можливість жителям віддалених куточків України заробляти кошти, необхідні для розвитку населених пунктів та громад. А туристи, які надають перевагу такому способу відпочинку, на противагу буденному міському ритму насолоджуються природою і чистим сільським повітрям.

o
«Зелений», сільський або екотуризм. Сенс один - ви їдете в глибинку, ближче до природи, і живете в своє задоволення: ловите рибку, читаєте улюблену книгу в гамаку, збираєте гриби-ягоди, варіть юшку ... Намет везти не обов'язково! На щастя, в Україні сільський туризм активно розвивається. І ось, дивись, садиба посеред лісу, а про побут взагалі піклуватися не треба! Питання: який напрямок вибрати? Гори, рівнини або, може, ближче до моря?

Сьогодні Спілка сільського зеленого туризму Укаїни це:

  • 90 000пропозицій відпочинку
  • 2регіонів
  • 700партнерів
  • 70угод

«Зелений туризм» - це відпочинок у приватних господарствах сільської місцевості, цікавої туристичними об’єктами. Основне, що приваблює у сільському зеленому туризмі - це комплекс чинників, що сприятливо впливають на людину: оздоровчий, естетичний, пізнавальний. Відпочинок у сільській місцевості - це не курорт із великою кількістю туристів. Тутешній стан релаксації особливо потрібен жителям міст. Багато туристів із задоволенням зустрічають на селі Новорічні і Різдвяні свята або просто відпочивають у колі друзів чи сім’ї.

Наш менеджер проконсультує
ava
Менеджер
Iryna
+38 (097) 314-75-07

Вгору