№ сертифікату члена Спілки | Прізвище, і'мя, по-батькові | № протоколу та дата прийому | Сертифікат члена Спілки | Назва об’єкту розміщення , область | Сертифікат стандарту "Українська гостинна садиба" |
---|---|---|---|---|---|
523 |
KORNUS OLESIA Григорівна
|
№
8 10-01-2024
|
чинний |
Сумська область
|
—
|
522 |
Саковська Олена Миколаївна
|
№
8 10-01-2024
|
чинний |
Черкаська область
|
—
|
520 |
Сальнікова Марина Вікторівна
|
№
8 10-01-2024
|
чинний |
Запорізька область
|
—
|
519 |
Данчевська Ірина Романівна
|
№
8 10-01-2024
|
чинний |
Львівська область
|
—
|
517 |
Bezkorovaina Larysa Лариса
|
№
8 10-01-2024
|
чинний |
Запорізька область
|
—
|
515 |
Гринюк Діана Юріївна
|
№
8 10-01-2024
|
чинний |
Київська область
|
—
|
513 |
Smyrnov Igor George
|
№
8 10-01-2024
|
чинний |
Київська область
|
—
|
512 |
Любіцева Ольга Олександрівна
|
№
8 10-01-2024
|
чинний |
Київська область
|
—
|
510 |
Боруцька Юлія Зіновіївна
|
№
8 10-01-2024
|
чинний |
Львівська область
|
—
|
509 |
Молчанова Євгенія Ігорівна
|
№
7 25-11-2023
|
чинний |
Зелений Гай Дніпровська область
|
Базового рівняЧинний до 25-12-2026 |
504 |
Вишемірська Валентина Леонтіївна
|
№
7 25-11-2023
|
чинний |
Хмельницька область
|
—
|
501 |
Овдіюк Олена Миколаївна
|
№
7 25-11-2023
|
чинний |
Житомирська область
|
—
|
498 |
Мосійчук Катерина Василівна
|
№
7 25-11-2023
|
чинний |
Київська область
|
—
|
496 |
KHolodok Valentina Dmitrievna
|
№
6 25-08-2023
|
чинний |
Харківська область
|
—
|
494 |
Кудінова Ірина Петрівна
|
№
6 25-08-2023
|
чинний |
Київська область
|
—
|
493 |
Vovnyanko Valentyn Anatoly
|
№
5 19-07-2023
|
чинний |
Київська область
|
—
|
488 |
Шляхтурова Наталія Валеріївна
|
№
4 29-05-2023
|
чинний |
Харківська область
|
—
|
487 |
Тарабарова Інна Володимирівна
|
№
4 29-05-2023
|
чинний |
Київська область
|
—
|
486 |
Ульянова Ольга Ігорівна
|
№
4 29-05-2023
|
чинний |
Київська область
|
—
|
485 |
Брилінський Андрій Осипович
|
№
4 29-05-2023
|
чинний |
Львівська область
|
—
|
№ сертифікату члена Спілки | Інформація щодо власника | |
---|---|---|
523 |
KORNUS OLESIA Григорівна
чинний
Сумська область
—
|
|
522 |
Саковська Олена Миколаївна
чинний
Черкаська область
—
|
|
520 |
Сальнікова Марина Вікторівна
чинний
Запорізька область
—
|
|
519 |
Данчевська Ірина Романівна
чинний
Львівська область
—
|
|
517 |
Bezkorovaina Larysa Лариса
чинний
Запорізька область
—
|
|
515 |
Гринюк Діана Юріївна
чинний
Київська область
—
|
|
513 |
Smyrnov Igor George
чинний
Київська область
—
|
|
512 |
Любіцева Ольга Олександрівна
чинний
Київська область
—
|
|
510 |
Боруцька Юлія Зіновіївна
чинний
Львівська область
—
|
|
509 |
Молчанова Євгенія Ігорівна
чинний
Зелений Гай Дніпровська область
Базового рівняЧинний до 25-12-2026 |
|
504 |
Вишемірська Валентина Леонтіївна
чинний
Хмельницька область
—
|
|
501 |
Овдіюк Олена Миколаївна
чинний
Житомирська область
—
|
|
498 |
Мосійчук Катерина Василівна
чинний
Київська область
—
|
|
496 |
KHolodok Valentina Dmitrievna
чинний
Харківська область
—
|
|
494 |
Кудінова Ірина Петрівна
чинний
Київська область
—
|
|
493 |
Vovnyanko Valentyn Anatoly
чинний
Київська область
—
|
|
488 |
Шляхтурова Наталія Валеріївна
чинний
Харківська область
—
|
|
487 |
Тарабарова Інна Володимирівна
чинний
Київська область
—
|
|
486 |
Ульянова Ольга Ігорівна
чинний
Київська область
—
|
|
485 |
Брилінський Андрій Осипович
чинний
Львівська область
—
|
Вам було надіслано лист з кодом на вашу електронну пошту
ВідправитиКод підтвержденно. Введіть новий пароль
Відправити