Зустріч туристичної громадськості з Гансом Ульріхом Трозієном

03.06.2018

Федерація роботодавців в сфері туризму спільно з німецькими партнерами в рамках початку співпраці з міжнародною програмою Senior Experten Service запрошує відвідати зустріч з Гансом Ульріхом Трозієном - провідним міжнародним експертом з питань розвитку туризму, автором стратегії розвитку Батумі (Грузія) та провідним фахівцем в сфері сертифікації та стандартизації послуг туристичного ринку за світовими стандартами.

Зустріч відбудеться 5 червня з 10:00 до 14:00 години за адресою: м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського 1.

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. Форма реєстрації за посиланням - http://bit.ly/2H9KSJS.

Проект має на меті дати імпульс для розвитку туристичного потенціалу регіонів на основі кращих світових практик і стандартів  для розробки чіткої стратегії розвитку туристичного потенціалу регіонів(у), а також складання плану дій з підвищення рівня сервісу та якості туристичного продукту в контексті стійкого розвитку регіонів.

В рамках початку міжнародного проекту планується обговорити:

  • питання сертифікації/стандартизації туристичних послуг;
  • питання категоризації та єдиного стандарту послуг в сфері готельно-ресторанної справи;
  • питання впровадження принципів сталого розвитку;
  • питання покращення інвестиційного іміджу та інструменти для залучення інвесторів під туристичні проекти.

Коротка довідка про Senior Experten Service:

Служба старших експертів (SES) - провідна німецька організація, сприяє залученню спеціалістів та керівних працівників з різних сфер на проекти в інші країни на громадських засадах. З 1983 року сприяють розвитку компетенцій по всьому світу, у всіх секторах та галузях економіки.

На даний момент більше 12.000 експертів з усіх галузей народного господарства готові надавати свої знання та досвід в рамках проектів SES. З 1983 року реалізовано більше 40 000 проектів за участю експертів організації у більш ніж 160 країнах.

Наш менеджер проконсультує
ava
Менеджер
Iryna
+38 097 314-75-07

Вгору