Обговорення проекту Стратегії ЄБРР у сфері агробізнесу на 2019-2023 рр.

17.09.2018

6 вересня 2018 року в офісі ЄБРР (European Bank for Reconstruction and Development) у м. Києві відбулася Консультаційна нарада та обговорення Проекту Стратегії ЄБРР у сфері агробізнесу на 2019-2023 рр. (Draft Agribusiness Strategy 2019-2023).

Представники банку інформували присутніх про результати реалізації попередньої стратегії та акцентували увагу на пріоритетних напрямах запропонованого документу. Модератор Луіза Балбі, директор ЄБРР з агробізнесу Наталія Жукова, віце-директор і голова Регіонального представництва ЄБРР з агробізнесу Войтек Бонящук, та інші представники банку надали ґрунтовні відповіді на запитання українських профільних організацій та громадських об’єднань.

Від Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні в обговоренні взяли участь голова правління Володимир Васильєв та член правління Олена Бородіна.

За результатами обговорення Проекту стратегії представниками Української Мережі Сільського Розвитку були підготовлені та передані пропозиції до зазначеного документу.

Джерело: Українська Мережа Сільського Розвитку

 

Наш менеджер проконсультує
ava
Менеджер
Iryna
+38 097 314-75-07

Вгору