Продається садиба поруч з курортом «Пилипець»

27.01.2019

Продається житловий комплекс разом з земельною ділянкою 0,1235 га в мальовничому місці – Закарпатська обл., Міжгірський р-н, с. Пилипець, поряд з рекреаційною зоною водоспаду «Шипіт» та основними витягами (крісельний та бугельні).

Крісельний витяг працює цілий рік. Неподалік знаходяться гірськолижні траси, ліс, річка, магазини, кафе, готелі, торгові точки з найкращими карпатськими сувенірами та виробами для здоров’я (чаї з карпатських трав, бринза, вироби з овечої шкіри та шерсті та ін.).

Водоспад «Шипіт» відомий далеко за межами краю, є родзинкою місцевості, від нього отримаєте неймовірний заряд енергії, а нічні зіроньки дадуть Вам найбажанішого морального заспокоєння.

Гірсько-лижний курорт «Пилипець» є втіленням мрії про щасливий, надихаючий здоровий відпочинок для родини та друзів. Тут поєдналися екологічно чиста місцевість, гірське повітря, цілюща джерельна вода, карпатські гори та розвинута туристична інфраструктура. Неймовірні новорічні та Різдвяні свята з вертепом та народними колядками, стабільний сніговий покрив не залишать нікого байдужими, а літній сезон дає ще більші можливості для активного, здорового відпочинку.  Придбання даного об’єкту дасть Вам  змогу відчути всю красу, силу та велич цього місця.

На ділянці знаходяться:

1. Два двохповерхові дерев’яні будинки по 107,58 кв. м., в кожному з яких є по чотири кімнати з усіма зручностями, розташовані по дві на кожному поверсі. В кожній кімнаті є супутникове телебачення, меблі, окремий санвузол, душова кабіна (холодна та гаряча вода (бойлер) постійно). В одному з будинків на першому поверсі розміщені дві кімнати з камінами. В кожну кімнату можна заселити до 5-ти чоловік. Центральне опалення від котлів на твердому паливі (дрова, паливні брикети або вугілля). Між будинками є дерев’яна гойдалка.

2. Окрема будова – кухня 28,42 кв. м., яка складається з робочої зони та столової зони. У столовій зоні можуть розміститись одночасно біля 25-30-ти людей. Є всі умови для повноцінного її використання: меблі, всі столові прибори, холодна та гаряча вода (бойлер), холодильник, плита від газового балона, опалення електричне та від топки на дровах. Біля кухні є стаціонарний  мангал для приготування різноманітних страв на відкритому вогні, дві альтанки для чудового відпочинку на свіжому повітрі.

3. Окремо: баня - 44,16 кв. м., в якій є маленький басейн, парна/сауна на дровах, топка з каменем, душова кабіна, кімната відпочинку з меблями та супутниковим телебаченням, туалет, коридор. З кімнати відпочинку є вихід на терасу з видом на ліс та гору, над банею є дві функціональні кімнати з усіма зручностями (меблями, супутниковим телебаченням, окремими санвузлами) за банею протікає невеликий потічок.

4. Окремими побудовами є:

а) дроварня;

б) господарське приміщення – 18,2 кв. м.;

в) приміщення для баку на 1100 літрів води;

г) котельня, де знаходяться два котли іноземного виробництва на твердому паливі (ATMOS та VIADRUS), система безперебійного живлення для безпечної роботи котлів, насоси тощо.

На території є власна помпа для запасного водопостачання, а головне постачання води відбувається з гірського джерела та річки (для технічних потреб).

Територія прикрашена насадженнями ялинок, самшитів, квітковими клумбами. Є можливість добудови, наприклад, дитячого майданчику.

Територія знаходиться під цілодобовим відео спостереженням.

Є місця для стоянки автомобілів.

Хороші сусіди, які допоможуть у будь-яку мить, перевірені роками. Усі документи в повному порядку: державний акт на землю, свідоцтво про право власності, затверджені межі ділянки та інші супроводжуючі документи.

Прекрасна можливість для власного відпочинку у поєднанні з веденням туристичного бізнесу!

Контактні телефони: 050 515 93 37, 050 511 05 49.

Наш менеджер проконсультує
ava
Менеджер
Iryna
+38 097 314-75-07

Вгору