День відкритих дверей на кафедрі аграрного консалтингу і туризму ННІ післядипломної освіти НУБіП України

02.04.2018

ННІ післядипломної освіти радо зустрічав майбутніх вступників спеціальності «Туризм» в День відкритих дверей.  

Майбутніх абітурієнтів радо зустріли представники інституту на чолі з директором Марією Кулаєць та завідувачем кафедри аграрного консалтингу і туризму Тетяною Кальною-Дубінюк в навчальній лабораторії аграрного консалтингу та сервісу.

Професор Тетяна Кальна-Дубінюк ознайомила гостей з особливостями навчання за програмою «Туризм», а доцент Олена Локутова більш детально зупинилася на інноваційному напрямку – зеленому та агротуризму, і можливостями університету в підготовці фахівців в цій сфері.

Доцент Ірина Кудінова ознайомила присутніх з перевагами навчання у НУБіП України, базами практичної підготовки, можливостями міжнародного стажування, умовами відпочинку та культурно-масовою роботою університету.

Перед майбутніми вступниками виступили студенти 1 курсу спеціальності «Туризм», які поділилися своїми враження від навчання, проживання у гуртожитку, та ознайомили їх з основними маршрутами екскурсій на території нашого університету, які самі ж розробили за допомогою викладачів кафедри аграрного консалтингу і туризму.

Також гостями ННІ післядипломної освіти  були студенти відділення туризму та готельно-ресторанної справи факультету харчових технологій та сфери обслуговування Черкаського державного технологічного університету. Марія Кулаєць  радо зустріла студентів і провела для них екскурсію оновленими аудиторіями інституту та адміністративного корпусу.

Екскурсійну програму продовжила доцент Олена Локутова, ознайомивши студентів з унікальними експозиціями музеїв бджільництва  та лікарських рослин університету.

 

Наш менеджер проконсультує
ava
Менеджер
Iryna
+38 097 314-75-07

Вгору