Новини

13.04.2018

Полтавський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій 17-18 квітня 2018 р. проводить вебінар на тему: «Розвиток сільського зеленого туризму"

11.04.2018

11 квітня ННІ післядипломної освіти та кафедра аграрного консалтингу і туризму радо відкрили свої двері студентам коледжу культури та мистецтва, що розташований в самому центрі м. Києва поряд з Києво-Печерською Лаврою.

04.04.2018

Університет економіки в Бидгощі (Польща) запрошує науковців, дослідників, випускників, аспірантів, студентів, підприємців і представників органів місцевого самоврядування до участі в Міжнародній конференції «ЄВРОПЕЙСЬКА СПІВПРАЦЯ: ЛЬВІВ – СКОЛЕ – БИДГОЩ. НАУКА – САМОВРЯДУВАННЯ – БІЗНЕС». Конференція відбудеться 5-7 червня 2018 р. у Львові та Сколе.

02.04.2018

ННІ післядипломної освіти радо зустрічав майбутніх вступників спеціальності «Туризм» в День відкритих дверей.  

01.04.2018

Етнографічно-екологічний кластер сільського туризму «Бойківські ґазди» об’єднує учасників сільського туризму для створення нового туристичного продукту на Сколівщині.

31.03.2018

Впродовж п’яти років кафедра аграрного консалтингу і туризму НУБіПу, разом із ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» проводить виїзні курси підвищення кваліфікації з сільського зеленого туризму. Курси розраховані на представників місцевих органів влади та самоврядування, громадських організацій, власників особистих селянських та фермерських господарств, які надають послуги з сільського зеленого туризму.

29.03.2018

У м. Кривий Ріг з 23 по 25 березня проходив XV Форум мережі вільних місцевих політиків, темою якого було визначено «Туристичний потенціал громад як каталізатор місцевої економіки». Заступник голови правління ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» Тетяна Шашкова виступила перед учасниками Форуму на тему: «Зелений туризм як туристичний потенціал для розвитку громади».

28.03.2018

Прийом документів здійснюється за наявності ЗНО (4 роки), або на базі диплому молодшого спеціаліста з напряму «Туризм, готельно-ресторанний бізнес» (3 роки). Після закінчення навчання присвоюється кваліфікація «Бакалавр з туризму, фахівець з туристичного обслуговування» та видається диплом бакалавра державного зразка.

Наш менеджер проконсультує
ava
Менеджер
Iryna
+38 (097) 314-75-07

Вгору