Новини

25.12.2018

Туристично-інформаційний центр «Верховина» створений в березні 2008 року як громадська неприбуткова організація з метою реклами природного потенціалу Верховинського району Івано-Франківщини, промоції його туристичних можливостей, залучення широкого кола туристів до відпочинку та подорожей на його території, в тому числі з-за кордону, підвищення рівня туристичих послуг, створення маркетингу туристичного напрямку, що базується на сучасних технологіях.

24.12.2018

До Вашої уваги пропонуємо запис вебінару від 12 грудня 2018 року на тему користування сайтом Спілки greentour.com.ua.

09.12.2018

В середу, 12-го грудня, Спілкою СЗТ України буде проведений вебінар для власників гостинних садиб щодо користування сайтом www.greentour.com.ua. Початок вебінару – о 20.00, тривалість – не більше 1,5 год.

08.12.2018

Кінець жовтня-початок листопада у Львові відзначився зразу трьома важливими подіями в туристичній сфері України, в яких прийняли участь представники Національного університету біоресурсів і природокористування України.

31-го жовтня 2018 року у Львівському торговельно-економічному університеті пройшла перша Міжнародна науково-практична конференція «Сталий розвиток туризму на засадах партнерства: Освіта. Наука. Практика», 2-го листопада в рамках ХVІІІ Міжнародного економічного форуму «Львівщина – хаб можливостей!» відбулася, організована спільно Львівською ОДА та НТОУ за підтримки Всесвітньої туристичної організації (UNWTO) панельна дискусія «Роль та місце туризму в економіці країни». В рамках цих івентів, 1-го листопада 2018 року пройшло друге засідання Мережі знань НТОУ (МЗ НТОУ).  

25.10.2018

12-14 жовтня 2018 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка, одному із найстаріших та найпрестижніших університетів України та Східної Європи, масштабно пройшла ХІІ Міжнародна наукова конференція «ГЕОГРАФІЯ, ЕКОНОМІКА І ТУРИЗМ: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТА МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД».

22.10.2018

13 жовтня на Долинщині вперше відбувся гастрономічно-етнографічний фестиваль «Бульб`яні пироги бойківські». Фестиваль започаткований з метою відродження бойківських звичаїв та вивчення кулінарної спадщини. Заплановано проводити такий захід щороку в осінню пору, після збору врожаю картоплі.

19.10.2018

Декларація про права селян схвалена Радою ООН з прав людини і буде представлена у грудні 2018 року на Генеральній Асамблеї ООН у Нью-Йорку для її остаточного прийняття.

08.10.2018

В сірі, рутинні будні та в будь-яку вільну хвилинку приємно і корисно мріяти про майбутні вікенди разом з дітьми, друзями та родиною. Подорож на Закарпаття зручно і надійно планувати за допомогою журналу «Унікум», який вже давно завоював купу шанувальників як на рідній вотчині так і за її межами.

07.10.2018

13 жовтня 2018 року, вперше на Долинщині відбудеться гастрономічно-етнографічний фестиваль «Бульбяні пироги бойківські». В програмі фестивалю: майстер-класи по приготуванню старовинних бойківських страв, заварювання карпатських трав’яних чаїв, повчальні розповіді про корисні властивості лікарських трав та грибів, дегустація питних медів та овечих сирів, виступи місцевих колективів та бойківських «троїстих» музик, майстер–клас по куванню монет, катання на конях та ще багато цікавого.

07.10.2018

UAMAZE – це ініціатива, спрямована на популяризацію найколоритніших доробків українського народного декоративного мистецтва, що досягається шляхом створення навчальних програм з опанування технік декоративного мистецтва для різних вікових груп, формування тренду на вироби з елементами українського декоративного мистецтва, розробка та популяризація високоякісної орендованої сувенірної продукції, організація виставок у сучасних інтерактивних форматах.

UAMAZE запрошує до співробітництва власників автентичних зелених садиб, представників туристичного бізнесу та всіх зацікавлених

Наш менеджер проконсультує
ava
Менеджер
Iryna
+38 097 314-75-07

Вгору