slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide
slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide
Ціна: зима літо в міжсезоння
Ліжко / 1 ніч / 1 особа - 150 150 грн
Сніданок - - - грн
Дворазове харчування - - - грн
Триразове харчування - - - грн
oокремий будинок, котедж
oможна ставити намет
oє можливість доступу до Інтернету (Wi-Fi)
oдуш
oможна користуватися кухнею для приготування їжі
oможна привозити домашню тварину
oможна перебувати з дітьми
oгород
oвиноградник
oтуалет в будинку
oможна користуватися холодильником
oпасіка
oгосподар володіє англійською мовою
oавтобусна (залізнична) станція
0,1 km
oмедична допомога
6 km
oмузей, історичні пам’ятки
2 km
oресторан, кафе, бар
12 km
oмагазин, базар
2,8 km
oзаправка
9 km
oможливість їздити на конях
0,2 km
oможливість полювати
1 km
oможливість ловити рибу
0,3 km
oможливість кататися на велосипеді
0,1 km
oможливість покататися у човні
0,3 km
oможливість купатися
0,3 km

Садиба розміщена в с. Тамбовка Мелітопольського району. МІсцерозташування будинку дозволяє знайти відпочинок для всіх бажаючих. Допоміж бідінку (200 метрів) проходить дивовижна ріка нашої області - річка Молочна. За річкою знаходиться найстаріша лісництво півдня України. Старобердянське лісництво було засноване в 1864 році І. Корніусом. Туристичною перлиною регіону є кам'яна могила, яка знаходиться на відстані 1,5 км від нашої садиби.

Садиба розміщена на території площею 0,5 га. На території є альтанки, дитячий майданчик, місце для вогнища, копанка з золотими рибками. Наша садиба розрахована на 8 чоловік (2 родини з 2-3 дітьми). Для проживання є наш другий мансардний поверх дерев'яної будівлі з 2 спальнями та вітальні, санвузол (гаряча вода, душовий бокс), інтернет, телевізор.

Ми раді веселим та активним людям, родинам, які хочуть вирватися з кам’яних джунглів та відчути справжню тишу. Для цього пропонуємо різні форми активного відпочинку. Для відпочинку можемо надавати в оренду велосипеди, байдарки, спортивне спорядження для різних ігор. На території можна пограти в футбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон, настільний теніс. Окрім того пропонуємо екскурсії:

Визначні пам`ятки поряд з садибою:

Кам'яна́ Моги́ла — світова пам'ятка давньої культури в Україні поблизу Мелітополя смт. Мирне у Запорізькій області над річкою Молочною, Національний історико-археологічний заповідник. Пагорб, що тисячоліттями служив людям вівтарем для відправлення релігійних обрядів, містить декілька тисяч унікальних стародавніх наскельних зображень — петрогліфів.

Старобердя́нський зака́зник — ландшафтний заказник загальнодержавного значення в Україні. Розташований у межах Запорізької області, за 18 км на північний схід від міста Мелітополя, між селами Новопилипівка і Вознесенка, на правому березі річки Молочної. Площа природоохоронної території — 993 га. Сучасний статус згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР № 500 від 28 жовтня 1974 року. Лісництво закладене у 1864 році І. Корніусом, а в 1859 році було створено степове лісництво «Бердянське».

Річка Молочна має довжину 197 км (разом з Токмаком), площа басейну 3450 км². Долина переважно трапецієподібна, ширина до 35 км. Заплава ширина від 10-12 м до 2,8 км, вкрита лучною рослинністю, місцями заболоченою. Ширина річки від 2-4 м у верхів'ї до 20-30 м в середній і нижній течії. Глибина річки переважно 0,3-0,4 м, найбільша - 3,5 м.


Посилання на сайт: http://hotel-3276.business.site/

Коментарі

Віктор Демченко
Переглянте нашу сторінку на Фейсбук https://www.facebook.com/perlinastepu/ Чекаємо на гостей.
18-02-2018 18:20
Версія для друку
Наш менеджер проконсультує
ava
Менеджер
Iryna
+38 097 314-75-07

Вгору