slide slide slide slide slide slide slide
slide slide slide slide slide slide slide
Ціна: зима літо в міжсезоння
Ліжко / 1 ніч / 1 особа - 200 - грн
Сніданок - 60 - грн
Дворазове харчування - - - грн
Триразове харчування - - - грн
oдвомісні
oтримісні
oможна ставити намет
oє можливість доступу до Інтернету (Wi-Fi)
oдуш
oможна привозити домашню тварину
oможна перебувати з дітьми
oгород
oвиноградник
oтуалет в будинку
oможна користуватися пральною машиною
oможна користуватися холодильником
oгосподар володіє англійською мовою
oавтобусна (залізнична) станція
0,1 km
oмедична допомога
0,5 km
oмузей, історичні пам’ятки
12 km
oресторан, кафе, бар
0,3 km
oмагазин, базар
0,3 km
oзаправка
0,5 km
oможливість ловити рибу
8 km
oможливість кататися на велосипеді
0 km
oможливість покататися у човні
8 km
oможливість купатися
8 km

Ступаючи босоніж теплою землею, відчуваєш себе вільним. Як у дитинстві, пам’ятаєш?  Коли на столі біля вікна на тебе чекає склянка теплого ранішнього молока, а на тарілці поруч – пиріжок, такий соковитий, що абрикосове повидло обов’язково капне на сорочку… А після сніданку – літо! Захочу – до Дніпра побіжу та стрибну в його прохолодні води з розбігу. А захочу – в ліс, по гриби та по ягоди. Яка ж вона ароматна, та лісова суниця! А можна до 100літньої шовковиці навідатися, її солодких ягід ще дідусь куштував, коли малим був. А як дядько Іван візьме до Затопленої Церкви з собою, та розкаже усі легенди тутешніх місць...  На вихідні, як завжди, до Переяслава зберемося, на базар, і бабуся звичайно що купить того цукрового півника на паличці.  І обов’язково з батьком на плавні, риболовити, до вечірньої зорі.  Багаття потріскує, так тихо, лише цвіркуни навколо, картопля обпікає пальці, чорні від вугілля. Голову догори, а там безліч зірок – увесь Всесвіт переді мною…

Багато з нас пам’ятають своє сільське дитинство ніби це було вчора. Та, нажаль, не всі, в ритмі сучасного життя  мають змогу передати ці відчуття безтурботності та зацікавленості життям своїм дітям.

Ось в такому селі, ніби з дитинства, Сошників під Переяславом ми приймаємо мандрівників з усього світу. До послуг наших гостей сучасний екокемпінг МАЗАНКА у автентичній сільській хатчині-мазанці, окремі кімнати, дерев’яні ліжка з ортопедичними матрацами, вдосталь місця для наметів, всі зручності за санітарними стандартами та сніданки з неймовірним видом на Дніпровські кручі. Все, аби Ви мали змогу відпочити від метушні міста, не втрачаючи звичного комфорту.  

А розваг у нас вдосталь! Блукати лісами та степом; купатися в Дніпрі; риболовити та гриби-ягоди збирати; відвідати Переяславські історичні пам’ятки та повернутися до нас на вечерю біля багаття; торгуватися із бабцями на місцевому базарчику; до Затопленої Спасо-Преображенської (Гусенської) Церкви на екскурсію сходити та навіть ягід з тієї самої 100річної шовковиці відвідати. А малечу можна вчити кататися на велосипеді та показати, що молоко не на полиці магазину народжується, а його корівка дає. - Тобі і своєму теляті, он де він пасеться, бачиш? - Але звісно, найцінніше – це час, проведений разом із родиною подалі від робочого розкладу та нескінченних дедлайнів.  

Тож, запрошуємо Вас та Ваших діточок до екокемпінгу МАЗАНКА спробувати справдешній сільський відпочинок із сучасним комфортом в самому серці Лівобережної України. Відпочинок, який залишиться в пам’яті назавжди. 


Посилання на сайт: https://www.facebook.com/Mazanka-ecocamping-1402697709861788/

Коментарі

Версія для друку
Наш менеджер проконсультує
ava
Менеджер
Iryna
+38 097 314-75-07

Вгору