Професор Олена Бородіна

основна сфера її інтересів – роль знань у політиці аграрного і сільського розвитку та у їх практичній реалізації.

1997-1998 р.р. пройшла підготовку в Інституті економічного розвитку Світового Банку за програмою «Проектний аналіз у сільському господарстві».

Протягом року (2009) працювала в Університеті Вісконсін_Медісон США за Програмою економічний розвиток громад та сільський розвиток.

Професор Олена Бородіна керує відділом економіки і політики аграрних перетворень у провідній науковій установі Академії наук України «Інституті економіки та прогнозування», виконувала функції радника Віце-прем’єр міністра з питань розвитку сільських територій, депутатів Верховної Ради трьох скликань, низки проектів міжнародної технічної допомоги. Експерт ФАО у сфері формування сприятливого інституційного середовища аграрного і сільського розвитку,  створення агропродовольчих ланцюгів для залучення дрібних ферм.

Надає практичну консультаційну підтримку законодавцям, представникам органів влади, громадських та професійних об’єднань; проводить навчальні тренінги для  сільських лідерів. В якості консультанта вона придбала багаторічний досвід у проектних, програмних дослідженнях та у сфері оцінки політики.

В даний час спеціалізується у галузі сільського розвитку; посилення потенціалу сільських громад з особливою увагою до маломасштабного господарювання на землі; розширення можливостей селян у наданні послуг сільської гостинності та захисті їх прав  достойно жити і працювати у сільській місцевості.

 

Наш менеджер проконсультує
ava
Менеджер
Iryna
+38 097 314-75-07

Вгору